SKO

Stacja Kontroli Opryskiwaczy wykonuje legalizacje opryskiwaczy rolniczych, sadowniczych, specjalnych, zaprawiarek do nasion i sprzętu lotniczego.jast stacja kontroli opryskiwaczy

Nasi diagności są do Państwa dyspozycji. Aby zamówić atestację opryskiwacza lub innego sprzętu, proszę skontaktować się z jednym z naszych diagnostów pracującym na Państwa terenie.
Opryskiwacz przedstawiony do badania powinien być: czysty, sprawny, zatankowany w 1/3 objętości zbiornika cieczy roboczej.
Jeśli występują jakiekolwiek niesprawności, diagnosta może je usunąć na życzenie klienta. O takim fakcie należy poinformować diagnostę podczas zamawiania jego wizyty, opisać dokładnie rodzaj niesprawności, podać typ, model i rok produkcji opryskiwacza.

Stefan Podleśny
kom: +48 606395632
Województwa:
zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie

Numer uprawnienia
549

  Daniel Alankiewicz
kom: +48 795074384
CAŁA POLSKA Numer uprawnienia
532

Możesz zamówić diagnostę, pozostawiając wiadomość:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Województwo (wymagane)

Twój telefon. Wpisz zgodnie z podanym wzorem (wymagane)

Interesuje mnie: (wymagane)
Atestacja opryskiwaczaUsunięcie usterekWymiana dyszModernizacja

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha id:scriptsrchttpswwwgooglecomrecaptchaapijsscript class:div class:classg-recaptcha class:data-sitekey6LfmChwTAAAAAAhMkWQS7sHkF0pFCsMAejdOX8ROdiv]

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JAST S.C., zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)