Dostawa i płatność

DOSTAWA

Rozpoczęcie realizacji zamówienia następuje po zaksięgowaniu na rachunku bankowych e-sklepu kwoty ceny sprzedaży.
Termin realizacji zamówienia w sklepie, umieszczany na podsumowaniu zamówienia jest czasem przygotowania Klientowi produktów do wysyłki.
Produkty są dostarczane pod wskazany adres na terenie Rzeczpospolitej Polskiej za pośrednictwem Poczty Polskiej/DHL. Zamówiony towar wysyłany jest pod wskazany adres listem ekonomicznym.
Całkowity termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 10 dni roboczych.
Koszty przesyłki pokrywa kupujący.

CENY I METODY PŁATNOŚCI

Ceny produktów w sklepie internetowym podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT, podatki i koszty wysyłki.
Klient płaci za zamówione produkty według swego wyboru:
przelewem bankowym;
płatność elektroniczna
przy odbiorze przesyłki
za pośrednictwem płatności elektronicznej realizowanej w systemie płatności PayU.
Rozliczenie transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU. Przedmiotowe usługi świadczy PayU Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4. 000.000 PLN, w całości opłaconym, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 779-23-08-495, REGON 300523444, na podstawie Regulaminu usług dostępnego pod adresem: http://www.pok.payu.pl/regulamin-programu-ochrony-kupujących.

Brak otrzymania płatności na rachunek bankowy sklepu lub podmiotów pośredniczących w transakcji (serwisu PayU.pl) w terminie 7 dni od złożenia zamówienia, spowoduje anulacje zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu należności za towar.
JAST S.C. zastrzega sobie prawo zmiany cen produktów znajdujących się w sklepie internetowym, wprowadzania nowych produktów do sprzedaży, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronie internetowej sklepu.