TeeJet

TeeJet Technologies koncentruje się wyłącznie na technologii zastosowań. Firma i produkty są obecne na rynku rolniczym już od chwili wprowadzenia pierwszych produktów do ochrony plonów w latach czterdziestych XX w. Systemy sterowania wywodzą się od najwcześniejszych polowych zastosowań elektroniki w rolnictwie.

Innowacyjne, wyróżniające się w branży produkty – właśnie tego oczekujecie od firmy TeeJet. Wiele spośród naszych najlepszych rozwiązań można znaleźć w naszym katalogu lub w tej witrynie internetowej. Jednakże nasza firma to coś więcej niż wspaniałe produkty. Dysponujemy również wieloma informacjami o zastosowaniach i technologiach, które nie występują w katalogu produktów.

Dysze opryskiwacze to elementy o największym znaczeniu dla właściwej aplikacji cieczy roboczej. Choć najczęściej traktowane po macoszemu, zużyte lub po prostu źle dobrane, są przyczyną największych strat finansowych jakie ponosi gospodarstwo rolne – w zakresie kosztów przeznaczanych na nawozy płynne i środki ochrony roślin.
Należy pamiętać, że NIE ISTNIEJE DYSZA UNIWERSALNA! Staranny dobór rozpylaczy przekłada się na skuteczniejszą i przede wszystkim tańszą ochronę roślin.

Wybrane dysze z katalogu TeeJet z opisem aplikacji.


TeeJet AITTJ60-VP

Dysza dwustrumieniowa o kącie strumienia 110o.  Kąt odchylenia strumienia od pionu 30o, Kąt zawarty między strumieniami – 60o.
Zapewnia dobre, równomierne pokrycie i dobrą penetrację w głąb wysokiej uprawy. Najlepiej sprawdza się do aplikacji powschodowych.
Wzorcowa kontrola znoszenia dużych i bardzo dużych kropli. Dysze dostępne w rozmiarach od 0,2 do 15.
Dysza wymaga kołpaka 25598-*-NYR(02-06) lub 98579-1-NYR(08-15) Quick TeeJet i uszczelki.

HERBICYDY FUNGICYDY INSEKTYCYDY Kontrola
znoszenia
Sterowanie
dyszą zaworu PWM
Przed
siewem
Po wschodach
Kontaktowe Systemiczne Kontaktowe Systemiczne Kontaktowe Systemiczne
Bardzo
dobra
Dobra Doskonała Dobra Doskonała Dobra Doskonała Doskonała

TT11003-VP

Dysza jednostrumieniowa o kącie strumienia 110o.  Kąt odchylenia strumienia od pionu 30o.
Dysza o kompaktowej budowie, nie posiada eżektora. Wewnętrzna budowa zapewnia ogromna żywotność.
Zapewnia dobre, równomierne pokrycie i dobrą penetrację w głąb wysokiej uprawy. Przeznaczona do aplikacji w trakcie całego sezonu wegetacyjnego.
Jedna z niewielu dysz oferujących kroble drobne do grubych w zależności od ciśnienia roboczego. Dysze dostępne w rozmiarach od 1 do 8.
Dysza wymaga kołpaka 25612-*-NYR Quick i uszczelki.

 

 

KATALOG TeeJet – POBIERZ.

tjstr4
Podręcznik doboru dysz
tjstr5
Podręcznik doboru dysz