TeeJet

TeeJet Technologies koncentruje się wyłącznie na technologii zastosowań. Firma i produkty są obecne na rynku rolniczym już od chwili wprowadzenia pierwszych produktów do ochrony plonów w latach czterdziestych XX w. Systemy sterowania wywodzą się od najwcześniejszych polowych zastosowań elektroniki w rolnictwie.

Innowacyjne, wyróżniające się w branży produkty – właśnie tego oczekujecie od firmy TeeJet. Wiele spośród naszych najlepszych rozwiązań można znaleźć w naszym katalogu lub w tej witrynie internetowej. Jednakże nasza firma to coś więcej niż wspaniałe produkty. Dysponujemy również wieloma informacjami o zastosowaniach i technologiach, które nie występują w katalogu produktów.

Dysze opryskiwacze to elementy o największym znaczeniu dla właściwej aplikacji cieczy roboczej. Choć najczęściej traktowane po macoszemu, zużyte lub po prostu źle dobrane, są przyczyną największych strat finansowych jakie ponosi gospodarstwo rolne – w zakresie kosztów przeznaczanych na nawozy płynne i środki ochrony roślin.
Należy pamiętać, że NIE ISTNIEJE DYSZA UNIWERSALNA! Staranny dobór rozpylaczy przekłada się na skuteczniejszą i przede wszystkim tańszą ochronę roślin.

KATALOG TeeJet – POBIERZ.

tjstr4
Podręcznik doboru dysz
tjstr5
Podręcznik doboru dysz